Česky

Konfigurácia a cena managed servera

Hardwarová konfigurácia managed servera v žiadnom prípade neznamená doslova výkon. Veľa záleží na racionálnej konfigurácii operačného systému. To znamená mimo iné priority jednotlivých služieb, politiku správy systémových prostriedkov a v neposlednej rade taktiež spôsob kompilácie jednotlivých aplikácii.


Naša spoločnosť ponúka výhradne iba nové servery, kde je zaručená stopercentná istota stability. Neponúkame žiadne ukážkové zostavy, nemáme ani skladom žiadne servery ako je to bežné u väčšiny iných spoločností - vetšínou vyradené servery zo zahraničia, ktoré majú svoje "už odkrútené".


Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a na základe dodaných informácii je možné navrhnúť a faktami podložiť vhodnú hardwarovú konfiguráciu managed servera. Výsledkom takejto spolupráce je maximálna spokojnosť u oboch zúčastnených strán.


Paradoxom zostáva fakt, že po finančnej stránke je ponuka vysoko konkurencieschopná a vo veľa prípadoch ešte lacnejšia než u iných poskytovateľov.


*Ako základ doporučujeme server s procesorem Intel C2D a taktom 2,2GHz, 2GB RAM, 2x 320GB HDD v RAID-1. Približná cenová relácia takejto zostavy je 34.100,- Sk (€ 1131.91**) bez DPH. Pre náročnejšie projekty je ideálnou voľbou zostava Intel C2D Quad XEON 2GHz, 4GB RAM, 2x 500GB HDD v RAID-1. Približná cenová relácia takejto zostavy je 41.500,- Sk (€ 1377.55**) bez DPH.


Spočítajte si predbežnú mesačnú cenu managed servera podľa zriaďovacej ceny servera!

Zriaďovacia cena servera: Sk bez DPH 

 
* uvedené ceny sú iba informatívne, platné k dátumu 25.11.2008. Pre konkrétnu cenovú kalkuláciu nás prosím vždy kontaktujte
** cena v eurách prepočítaná na základe konverzného kurzu: € 1 = 30.126,- Sk

© 2oo6 - 2o19 ARMIN spol. s r.o.

Všetky práva vyhradené. Preberanie článkov a jeho častí je zakázané bez písomného súhlasu autora.